FURNITURE / Tables / Pedestal table 9861363
nr 986 1363
PEDESTAL TABLE
painted, length: 59 cm, width: 46 cm, height: 74 cm,
Bemålat, längd: 59 cm, djup: 46 cm, höjd: 74 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 350
Monday October 12 2015
at 20:38:31
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)